Pieluchomajtki dla dorosłych Seni – wybór, cena, refundacja

Pieluchomajtki mają formę chłonnej bielizny dla dorosłych, która stosowana jest w przypadku średniej i ciężkiej inkontynencji. Jednym z liderów w produkcji wyrobów tego typu jest firma Seni. Jakie produkty oferuje? Gdzie można je kupić? W jakiej cenie są one dostępne?

Jakie pieluchomajtki oferuje firma Seni?

Seni to producent specjalizujący się w wyrobach chłonnych, który ma w swojej ofercie gamę produktów przeznaczonych dla osób dorosłych z problemem inkontynencji.

Najważniejsze cechy pieluchomajtek Seni:
– delikatne, przyjemne w dotyku materiały
– bardzo chłonne wkłady z absorbentem
– indykator wilgotności – wskazuje na stopień wypełnienia wyrobu
– regulowane pasy biodrowe dla pełnego dopasowania
– konstrukcja umożliwiająca swobodne poruszanie się
– osłonki boczne chroniące przed wyciekami

Obecnie pieluchomajtki dla dorosłych Seni są jednymi z najczęściej wybieranych wyrobów chłonnych.

Pieluchomajtki Seni – co wybrać?

Dobór właściwych wyrobów chłonnych ma szczególne znaczenie, dlatego pieluchomajtki Seni oferowane są w różnych wariantach.

Firma Seni przygotowała pieluchomajtki dla dorosłych w kilku stopniach chłonności do wyboru oraz w szerokiej gamie rozmiarowej – od XS do XXL. Tak rozbudowana gama produktów pozwala na łatwe dopasowanie ich do potrzeb użytkownika.

Pieluchomajtki dla dorosłych Seni – gdzie kupić?

Wyroby jak pieluchomajtki dla dorosłych Seni oferowane są głównie w sklepach medycznych, w tym w sklepach działających online.

Koszt zakupu opakowania pieluchomajtek Seni wynosi od około 15 do 30 złotych za 10 sztuk w zależności do wybranego modelu.

Pieluchomajtki refundacja – istnieje możliwość zakupienia wyrobów chłonnych z refundacją NFZ ze 100% lub 70% dopłaty NFZ do limitu. Można nabyć do 90 sztuk na miesiąc.

Aby zakupić pieluchomajtki Seni z dofinansowaniem NFZ, konieczne jest uzyskanie zlecenia od uprawnionego lekarza. Refundowane wyroby można zamawiać również przez internet z dostawą do domu.

Dodaj komentarz