Jak poprawić wygląd piersi i pupę bez skalpela? Bielizna marki Broosa! Opinie.

Wiele pań nie jest zadowolonych ze swojej sylwetki i walorów swojego ciała, co przekłada się na zaniżoną pewność siebie, a czasami nawet prowadzi do kompleksów. Do tej pory, w większości przypadków panie, które chciały poprawić wizualnie swoją figurę, skazane były na ingerencję chirurgicznego skalpela. Dziś takiej konieczności już nie ma. Bielizna tuningująca sklepu broosa.pl to bezpieczna alternatywa dla operacji. Może z niej skorzystać każda kobieta.

Czym jest bielizna tuningująca?

Bielizna tuningująca, jaką oferuje sklep Broosa, ma za zadanie w sposób naturalny i bezpieczny poprawić pewne atuty kobiecej figury. W sposób bezinwazyjny podkreśla ona i uwypukla niektóre części ciała jak biust czy pośladki. W zależności od chęci osiągniętego efektu, można dobrać odpowiedni produkt. W katalogu Broosa znajdziemy: stanik samonośny, stanik pushup, majtki pushup, wkładki do biustonosza czy plastry podnoszące biust. Produkty te uwypuklają i zwiększają optycznie kobiece części ciała.

Uwypuklenie piersi

Jeżeli chodzi o wizualne powiększenie i uwypuklenie biustu, stanik samonośny Broosa opinie zbiera rewelacyjne. Panie zgodnie podkreślają, że te innowacyjny produkty stanowią wręcz swoistą rewolucję na rynku tzw. bielizny tuningowej. Samonośny biustonosz charakteryzuje się brakiem pasa obwodowego i ramiączek. To właśnie ta cecha stanowi rewolucyjny chwyt w branży bieliźniarskiej. To, co najważniejsze w przypadku tych produktów i w sposób najbardziej wyraźny wpływa na ich charakterystykę, to żelowe nakładki, które są umieszczone wewnątrz miseczki. Posiadają one wyjątkowo małe otwory, które sprawiają, że w sposób idealny nakładka może przyssać się do piersi. Wpływa to na ogromny komfort, który nie zna uczucia ucisku z tyłu pleców. Stanik samonośny wyposażony jest w sznurek, który znajduje się między miseczkami. Jego pociągnięcie powoduje podniesienie biust. Im mocniejsze pociągnięcie, tym wyżej piersi zostaną zabrane. Istnieje zatem swoista możliwość regulacji. Efekty tego zabiegu są piorunujące. Klientki Broosa opinie wyrażają dość podobne. Według nich, wizualne powiększenie piersi dzięki wkładkom żelowym umieszczonym wewnątrz miseczek, stwarza efekty podobne do pracy grafika w profesjonalnym programie graficznym.

Popraw pośladki

Kolejną rewolucją na rynku, jaką proponuje sklep Broosa, są majtki pushup. To wysokiej jakości bielizna, która stanowi idealną alternatywę zarówno dla chirurgicznego skalpela, jak i mozolnych ćwiczeń na siłowni. Majtki tego typu podkreślają kształt pośladków i uwypuklają kształty okolic bioder, czyniąc je kobiecymi i seksownymi. Panie zachwalają przede wszystkim naturalność efektu. Produkty mogą występować w dwóch rodzajach. Pierwszy z nich wykonuje pracę modelowania sylwetki przez delikatny nacisk na wybrane partie działa. Drugi rodzaj majtek pushup bazuje na żelowych wkładkach, które są sztywne i dopasowane do kształtów pośladków. W sposób subtelny je powiększają i eksponują, a jednocześnie zwiększają komfort codziennego użytkowania bielizny, ze względu na uczucie miękkości podczas siedzenia.

Broosa opinie znalezione w internecie

źródło: https://www.facebook.com/BroosaPolska/app/141224836283514/
Źródło: https://forum.interia.pl/samonosny-biustonosz-warto-kupic-tematy,dId,2234451
źródło: http://f.kafeteria.pl/temat/f20/stanik-silikonowy-samonosny-czy-ktoras-miala-p_3749403

Dodaj komentarz