Jakie blogi kosmetyczne polecacie?

O swoją urodę i dobrą kondycję dba praktycznie każda kobieta, dlatego informacje dotyczące nowości kosmetycznych oraz recenzje artykułów drogeryjnych są bardzo „w cenie”. W internecie znajdziemy wiele blogów kosmetycznych, które są warto uwagi. Przyjrzyjmy się tym najciekawszym.

Alinarose

Alina oprócz przyjemnej oprawy graficznej i zawsze miłego tonu oferuje swoim odwiedzającym wiele bardzo ciekawych porad w zakresie kosmetyków i pielęgnacji. Zdradza swoje małe tajemnice, którym zawdzięcza fenomenalną kondycję skóry i włosów. Alinarose recenzuje kosmetyki i dzieli się ze swoimi użytkowniczkami przepisami na domowej roboty mikstury pielęgnacyjne.

Anwen

Anwen to kolejny bardzo znany blog kosmetyczny, którego właścicielka przede wszystkim skupia się na pielęgnacji włosów. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o włosach, to na pewno tutaj znajdziesz o tym informacje. Anwen recenzuje kosmetyki, zdradza tajemnice własnej pielęgnacji i dzieli się rezultatami testów. To blog, który koniecznie musi odwiedzić każda „włosomaniaczka”.

Kosmetyczna hedonistka

Tutaj dowiemy się nie tylko o pielęgnacji włosów, ale również o tym, jak poprawnie i ładnie wykonać makijaż. Kosmetyczna hedonistka dzieli się ze swoimi gośćmi również pomysłami na piękne malowanie paznokci.

cocosanka.pl

To dość świeży blog kosmetyczny, którego autorka proponuje odwiedzającym – oprócz oczywiście bloga – porównywarkę kosmetyków oraz daje znać o aktualnych interesujących promocjach kosmetycznych. To z pewnością ciekawa propozycja.