Wyroby medyczne z refundacją i bez refundacji bez wychodzenia z domu – gdzie i jak zamówić przez internet?

Zakup wyrobów medycznych o przeznaczeniu głównie higienicznym i nie tylko, może wiązać się ze znacznymi kosztami. To również problem związany ze znalezieniem odpowiedniego sklepu, aby je nabyć w niewygórowanych cenach.

W czasach pandemii, kiedy przebywanie w sklepach powinniśmy ograniczyć do minimum, warto poszukać rozwiązań, które na to pozwolą. W przypadku osób cierpiących na przewlekłe choroby, ryzyko zachorowania diametralnie wzrasta, dlatego bezpieczniej jest w miarę możliwości unikać sklepów i innych tego typu miejsc. W naszych sklepach mogą Państwo zakupić wszelkie niezbędne wyroby medyczne bez konieczności wychodzenia z domu. Zdajemy sobie sprawę z utrudnień, jakie niesie za sobą życie w dobie COVID-19, dlatego też wszystkie zamówienia z refundacją NFZ wysyłamy bezpłatnie, a w pozostałych przypadkach oferujemy atrakcyjne ceny przesyłek. Wychodzimy w tym zakresie naprzeciw Państwa potrzebom, dzięki czemu nasze produkty mogą zostać doręczone bezpośrednio do domu lub, jeśli tak jest Państwu wygodniej – do punktu odbioru.

Poniżej przedstawiamy listę sklepów z niezbędnymi wyrobami medycznymi, obuwiem profilaktycznym, a także produktami dla diabetyków oraz Amazonek, które oferują szybkie, profesjonalne i przede wszystkim niedrogie produkty. Każdy ze sklepów prowadzi swojego osobnego bloga, powiązanego z tematyką oferowanych wyrobów – zachęcamy do zapoznania się z nimi w wolnej chwili. Staramy się między innymi pomagać w doborze odpowiednich produktów, a także ułatwiamy odnalezienie informacji o tym, jak uzyskać refundację.

Wszystkie nasze sklepy, w których znajdują się również towary refundowane, wyposażyliśmy w proste i intuicyjne formularze, z pomocą których można w zaledwie kilka minut złożyć zamówienie.

Wyroby chłonne w dobie COVID-19

W ofercie sklepu Ortomedico znajdują się wszelkiego rodzaju produkty chłonne zapewniające najwyższą higienę.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić najwyższej jakości majtki chłonne oraz pieluchomajtki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci różnych firm – między innymi Seni, Abena, Molicare i wiele innych – wejdź na https://ortomedico.pl/pieluchomajtki/. Wszystkie elementy asortymentu mogą zostać objęte refundacją do kwot wskazanych na zleceniu – a wygodny kalkulator dostępny na stronie pozwoli w kilku intuicyjnych krokach obliczyć ostateczną kwotę do zapłaty.

Wyroby stomijne i urostomijne na ortomedico.pl

Wyroby medyczne takie jak worki stomijne oraz klipsy do nich można wykupić w 100% refundacji, w nieprzekraczalnych miesięcznych limitach. Wszelkie zamówienia z refundacją dokonywane za pośrednictwem strony https://ortomedico.pl/wyroby-stomijne-realizacja-wniosku-nfz-on-line/  wysyłamy w najkrótszym możliwym terminie, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jeśli szczególnie istotny jest krótki czas realizacji.

Wśród wyrobów stomijnych oraz urostomijnych można wskazać jednoczęściowe wyroby medyczne oraz zestawy złożone z dwóch części do kolostomii, ileostomii, urostomii oraz przetoki ślinowej. Mając świadomość różnych preferencji naszych klientów, oferujemy towar od różnych producentów. Warto nadmienić, że w razie jakichkolwiek wątpliwości w trakcie realizacji zamówienia, następuje niezwłoczny kontakt z klientem.

Wyroby urologiczne z wysyłką w dobie pandemii

Zakup produktów urologicznych, takich jak cewniki zewnętrzne, może być dokonany z refundacją z NFZ. Na stronie https://ortomedico.pl/wyroby-urologiczne/ można znaleźć szereg wysokiej klasy produktów takich marek jak WellandMedical, POFAM POZNAŃ, Galmed i inne.

Zachęcamy do skorzystania z wygodnego formularza, za pomocą którego z łatwością można w kilku krótkich krokach złożyć zamówienie.

Gdzie kupić wyroby dla diabetyka w czasach pandemii koronawirusa?

Osoby z chorobami przewlekłymi to grupa o podwyższonym ryzyku zakażenia, dlatego – o ile to możliwe – warto unikać skupisk ludzkich. Jednym z nich są właśnie sklepy medyczne, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego.. Na stronie https://ortomedico.pl/wyroby-dla-diabetyka-realizacja-wniosku-nfz-on-line/ możliwe jest dokonanie szybkiego i wygodnego zakupu wyrobów medycznych dla diabetyków z wykorzystaniem refundacji lub bez niej. Wśród dostępnych wyrobów medycznych można wskazać między innymi zestawy infuzyjne, transmitery, sensory, praktyczne zestawy startowe, a także rozmaite urządzenia umożliwiające dokonanie pomiaru poziomu cukru.

W ofercie sklepu znajdują się wyroby renomowanych producentów, takich jak Accu-Chek, Medtronic i Abbott.

Obuwie profilaktyczne – dla małych i dużych

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że prawidłowe obuwie to nie tylko wysoki komfort przemieszczania się, ale również mniejsze ryzyko dolegliwości bólowych ze strony kręgosłupa. W przypadku dzieci, dobrej jakości, dopasowane obuwie może zapobiec występowaniu zwyrodnień, płaskostopia, wspiera naukę prawidłowego chodzenia i nie ogranicza ruchów małej, rosnącej stópki. Jeżeli poszukują Państwo miejsca, gdzie można kupić za niewygórowaną cenę odpowiednie obuwie dla dorosłych i dla dzieci – warto zajrzeć na www.dlastopy.pl.

Ze sklepem www.dlastopy.pl współpracują tacy renomowani producenci jak BARTEK, Befado, Primigi, Renbut, Superfit, Emel, Batz, Fin-Flex, Berkemann, Genuins, Medibut i wiele innych. Tak szeroka oferta sprawia, że kupno nowych butów jest szczególnie proste. Możliwość zakupu wysyłkowego pozwala na szybkie i wygodne pozyskanie nowej pary obuwia na każdą porę roku, dopasowanych do rozmaitych potrzeb.

Gdzie kupić tanio produkty dla Amazonek podczas pandemii COVID-19?

Panie, które są w trakcie lub po leczeniu onkologicznym związanym z nowotworami piersi, mogą znaleźć w sklepie www.dlaamazonek.pl szereg produktów, które ułatwią funkcjonowanie i podniosą samoocenę.

Sklep Dla Amazonek, gdzie kupić można między innymi peruki czy specjalne staniki dla pań po mastektomii to miejsce, w którym pracują profesjonaliści. W razie potrzeby, personel pomoże Państwu dokonać optymalnego wyboru. Szczególnie początki, kiedy jeszcze nie wszystko jest jasne, mogą być trudne i przepełnione wątpliwościami. W takiej sytuacji warto poprosić o pomoc.

Wśród produktów sklepu można wskazać nie tylko wysokiej jakości peruki czy staniki, ale również protezy piersi czy stroje kąpielowe dla pań po zabiegu mastektomii. Tak bogata oferta sprawia, że wybór może być… utrudniony, przez mnogość opcji.

Relax Med – wypożyczalnia sprzętu i sklep medyczny w jednym

W ramach Centrum Medycznego Relax Med możliwe jest zarówno uzyskanie fachowej porady, jak i naprawa niektórych wyrobów medycznych – na przykład protez. Swe usługi Centrum świadczy wyłącznie na terenie Śląska. Aby skorzystać z działalności usługowej, wystarczy wybrać jeden z dostępnych na terenie Śląska punktów i udać się do niego. Fachowe doradztwo, zarówno telefoniczne, jak i osobiste, pozwala na dobór najlepszego rozwiązania, dopasowanego do potrzeb klienta.

Relax Med oferuje również bezpłatne rehabilitacje dla mieszkańców powiatu rybnickiego, którzy pozostają czynni zawodowo. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce skorzystać z możliwości uzyskania fachowej pomocy w razie jakichkolwiek dolegliwości bólowych.

W wypożyczalni można na pewien czas wynająć takie sprzęty jak wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, kule, koncentratory tlenu i inne. Na wszelkie wypożyczane wyroby medyczne podpisywana jest umowa. Po jej upływie można sprzęt po prostu zwrócić lub, w razie konieczności, przedłużyć czas trwania umowy.

Wszelkie usługi oraz doradztwo świadczone zarówno przez sklep Ortomedico, Dla Amazonek, Dla Stopy oraz Centrum Medyczne Relax Med charakteryzuje wysoki profesjonalizm, który ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej. Dogodne formy przesyłki, a także krótki czas między złożeniem zamówienia a nadaniem towaru jest rzadko spotykany – szczególnie w czasach pandemii, gdy sprzedaż wysyłkowa przeżywa prawdziwy renesans. Ze swej strony zapewniamy duży profesjonalizm, a także fachowe doradztwo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – dołożymy wszelkich starań, aby było to satysfakcjonujące doświadczenie.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Łukasz

    ortomedico pomogło w czasie korona, świetna inisjatywa

Dodaj komentarz