Cena implantów zębowych na całą szczękę

Zęby to jeden z kluczowych elementów naszego wyglądu, który składa się na dobre, pierwsze wrażenie. Niestety zęby stałe wyrastają nam tylko raz. Późniejsza niewłaściwa pielęgnacja, utrata zębów w wyniku wypadku lub inne okoliczności, pozbawiając nas pięknego uśmiechu, pozbawiają również pewności siebie i dobrego samopoczucia w rożnych sytuacjach.
Piękny, biały uśmiech, to często lepsza praca, satysfakcjonujące życie towarzyskie, a niejednokrotnie udany związek.
Co zrobić, kiedy nasze naturalne zęby już nam nie służą? Jaka mamy alternatywę, poza protezami?

Implanty zębów – szansa na piękny uśmiech

Implanty zębowe, to rozwiązanie stosowane od lat. W związku z rozwojem technologii, stają się rozwiązaniem coraz bezpieczniejszym, tańszym i co za tym idzie coraz szerzej stosowanym.

Czym właściwie są implanty?
Implant, to tytanowa śrubka, która po umieszczeniu w kości szczęki zastępuje korzeń zęba. Na niej montowana jest korona ceramiczna. Odcień korony może być dostosowany do odcienia pozostałych, naturalnych zębów. Implanty zębów cała szczęka, to możliwość wyboru nawet najbardziej śnieżnej bieli. Do niedawna posiadanie implantów było drogą ekstrawagancją. Dziś coraz częściej decydujemy się na nie nie tylko dla uzupełnienia pojedynczych braków w uzębieniu.
Coraz częściej też pada pytanie: ile kosztuje wymiana całej górnej i dolnej szczęki na implanty.

REKLAMA: Ambitny zespół z dużym doświadczeniem. Zadzwoń i zapisz się na wizytę! Implanty Poznań.

Ile kosztują implanty całej szczęki?

Ceny implantów są bardzo zróżnicowane. Zależą nie tylko od rodzaju implantu i producenta. Często są efektem działań marketingowych, które potrafią znacznie zawyżać ich koszt, niejednokrotnie niewspółmierny do jakości.
Dlatego wybierając implanty powinniśmy skonsultować ze swoim stomatologiem przynajmniej kilka ofert.

Jakich cen możemy się spodziewać?

W zasadzie każdy specjalista implantolog posiada własne, preferowane systemy implantów, których ceny są bardzo zróżnicowane i wahają się nawet od 1800 złotych do 4000 złotych za pojedynczy tytanowy „korzeń”.
To jest jednak dopiero początek wydatków.
Do kosztu samego implantu należy bowiem doliczyć cenę konsultacji wraz ze zdjęciem RTG (250 złotych), oraz usługę wszczepienia, która wynosi około 2000 złotych. Koszt porcelanowej korony, którą montuje się na tytanową śrubę, to kolejny wydatek rzędu 1500 złotych i więcej.
Kiedy podsumujemy wszystkie wyżej wymienione koszty, to przy założeniu najniższej ceny zakupu samego tytanowego korzenia, koszt całego zęba wraz z procedurą implantologiczną, wyniesie minimum około 5600 złotych.
Jak widać koszt całkowity wszczepienia jednego implantu zębowego, to wciąż niemało.


Implanty zębów cała szczęka?

Cena, jakiej moglibyśmy się spodziewać po przemnożeniu powyższej kwoty, to koszt zupełnie przyzwoitego samochodu osobowego.
Czy możemy liczyć na jakieś zniżki decydując się na wymianę zębów w całej dolnej i górnej szczęce?
Ta kwestia jest rozpatrywana zupełnie indywidualnie przez każdy gabinet, do jakiego udamy się po konsultację, jednak koszt całości nie jest tak przerażający, jak można by się spodziewać.
Piękny uśmiech zawdzięczany w 100 % implantom, możemy mieć już za 50 000 do 100000 złotych – w zależności od ceny materiałów i usług dodatkowych.

Kosmetyczne implanty zębów – tanie rozwiązanie na brak zęba

Ostatnią nowością na polskim rybaku są kosmetyczne implanty zębowe Happy Smile. Happy Smile to preparat w formie granulek, które umożliwiają uformowanie tymczasowych implantów zębów. Rozwiązanie to bardzo szczelnie wypełnia dziurę po brakującym zębie,a Twój uśmiech powraca do perfekcyjnego wyglądu. Za niecałą stówkę mamy opakowanie na 10 implantów tymczasowych. A to wszytko bez wychodzenia z domu.

 

 

Tymczasowe implanty zębów Happy Smile Opinie

Ten post ma jeden komentarz

  1. uarchitekta

    Kosmetyczne implant – świetne rozwiązanie tymczasowe 🙂

Dodaj komentarz